Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Klimczyce

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Drohiczyn

Drohiczyn(Klimczyce + 14 km)

395 000 zł259,95 m² 1 519,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:956 m²

Nowa obniżka ceny dnia 15.10.2025 z 429.000zł na 395.000zł Polecamy atrakcyjną nieruchomość zlokalizowaną w pięknym Drohiczynie. Solidny dom wolnostojący wykonany z cegły, ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Siemiatycze

Siemiatycze(Klimczyce + 8 km)

385 000 zł10 235 m² 37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dobra inwestycja! nowa cena tylko 37 zł za m2. Działka rolna wydane warunki zabudowy , zabudowa jednorodzinna. położona w mieście Siemiatycze. Działka ma powierzchnię ponad 1 ha ., położona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Grabowiec

Grabowiec(Klimczyce + 15 km)

74 000 zł3 000 m² 24,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Grabowiec, gmina Mielnik. Działka o powierzchni 3000m2 w kształcie prostokąta. Dostęp do energii elektrycznej oraz wodociągu. Cena 74000zł. ___.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona

Łosice(Klimczyce + 19 km)

1 440 000 zł13 037 m² 110,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży teren inwestycyjny w ciekawej zachodnio - północnej części miasta Łosice przy ul. Kopernika 14 Nieruchomość na którą składa się 11 działek tworząc razem działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Borsuki

Borsuki(Klimczyce + 20 km)

83 070 zł1 278 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 1278 m2 położona w malowniczej miejscowości Borsuki, w gminie Sarnaki, powiat łosicki, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Rusków

Rusków(Klimczyce + 10 km)

370 000 zł55 m² 6 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 731 m²

Przedstawiam do sprzedaży działkę o powierzchni 3731 m2 zabudowaną domem wraz z budynkami produkcyjno-usługowymi. Działka o regularnym kształcie, zabudowana domem o powierzchni 55.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Brzeska

Mielnik(Klimczyce + 14 km)

1 660 000 zł1 664 m² 997,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Na sprzedaż przestronny budynek o powierzchni całk. około 1664 m , zlokalizowany w malowniczym Mielniku nad Bugiem, przy ul. Brzeskiej. Nieruchomość znajduje się w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Kąty

Kąty(Klimczyce + 24 km)

190 000 zł89 m² 2 134,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferta sprzedaży części domu w zabudowie bliźniaczej. Dom położony w spokojnej wsi na Podlasiu. Całkowita powierzchnia domu to 89 m2, na którą składa się: - wiatrołap, - korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Sawice-Bronisze

Sawice-Bronisze(Klimczyce + 25 km)

150 000 zł69 m² 2 173,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Na sprzedaż działka siedliskowa z domem drewnianym oraz drewnianym budynkiem gospodarczym w Sawicach Broniszach pow. sokołowski, woj. mazowieckie. Działka na której znajdują się zabudowania.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Sytki

Sytki(Klimczyce + 13 km)

200 000 zł60 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:21 000 m²

Drewniany dom do remontu oraz zabudowania gospodarcze. Wszystko położone na na dużej zadrzewionej działce położonej na obrzeżach spokojnej wsi w gminie Drohiczyn. Działka o powierzchni ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rekreacyjna Klimczyce

Klimczyce,mazowieckie

75 000 zł1 810 m² 41,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy Państwu piękną działkę rekreacyjną o powierzchni 1810m2 usytuowaną na Kolonii Klimczyce w gminie Sarnaki. Działka o wymiarach 16x113. Media: energia elektryczna, wodociąg,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Klimczyce

Klimczyce,mazowieckie

158 000 zł1 100 m² 143,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dom 60 m2 letniskowy z widokiem na najpiękniejszą rzekę wschodniej Polski Bug. Nieruchomość położona w Nadbużańskim Parku Krajobrazowym 10 km na południe od miasta Siemiatycze. Działka.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij